לא תרצה להיפרד ממנה: סקירת טרולי וציוד חובה לאנשי עסקים

מהי מזוודת הטרולי שהכי מתאימה לצרכיכם? כל אחד מאיתנו אוהב וזקוק למשהו אחר. יש שיכניסו למזוודה בגדים יחד עם נעליים ולפטופ ויש שיצטרכו מקום לחליפה ועניבה. לאיש העסקים הנוסע, יש כיום ציוד מגוון, שמותאם לו כמו כפפה ליד. הנה כל מה שצריך לדעת על מזוודות טרולי, כדי שתהיה לכם נסיעת עבודה קלילה ונוחה!

מאת: יעל כפיר - מערכת למטייל ביזנס

כמו מזוודה ליד: שאלות שכדאי לשאול לפני הרכישה


ראשית, שאלו את עצמכם מספר שאלות: כמה חפצים אתם מעוניינים לקחת איתכם? האם אתם זקוקים למשהו שישמור על ביגוד מגוהץ, האם תיקחו אתכם חליפות? האם הלפטופ נמצא איתכם או שאולי יש לכם ציוד אחר לצורכי העבודה שאמור להיכנס למזוודה? האם תרצו לקחת רק טרולי ולעלות איתו למטוס או שתזדקקו גם למזוודה? ברגע שברור לכם מהו סוג וגודל המטען, זה הזמן להשוות תכונות של דגמים ספציפיים.

אלו הדברים העיקריים שכדאי לשקול בעת הקנייה:
 • מבנה הגלגלים והאפשרות להתנייד במקומות שונים.
 • בדקו את גובה ידית ההליכה והאם יש רצועת נשיאה נוחה.
 • גודל ומשקל המזוודה ללא ציוד.
 • האם אתם זקוקים למזוודה קשיחה או רכה.
 • תאי אחסון נוחים חיצוניים ופנימיים.
 • כיסי ארגון מוטמעים במזוודה.
 • רצועות לשמירה על הסדר במזוודה.
 • נוחות הרוכסנים הסוגרים, אפשרות נעילתם בקלות.
 • אפשרות להרחבת המזוודה.
 • מומלץ לבחור במזוודה בעלת ידיות עזר בצידיה, בכדי להקל על העמסה והורדה בשדה התעופה ובמלון.
 • מומלץ לבחור במזוודה גמישה. במזוודות בעלות מסגרת גמישה ניתן לדחוס עוד ועוד פריטים, כאשר בסופו של דבר המזוודה חוזרת לגודלה המקורית.

ממציא לנו פטנטים: אביזרים ועזרים שיעשו לך את הנסיעה

תיקיות וכלי אחסון שונים יעזרו לכם לשמור על בגדים מסודרים וללא קמטים. הם גם אידיאליים להפרדת כביסה מלוכלכת מבגדים נקיים. קובייה לאריזת חולצות, שנכנסת למזוודה, יכולה לפתור הרבה בעיות בהמשך. שקיות בד או ניילון הן שימושיות לארגון פריטים, כגון חולצות טריקו, גרביים ואביזרים קטנים. ערכות מוצרי טיפוח יעזרו לשמור את כל פריטי הטיפול האישיים שלכם במקום אחד. שקיות דחיסה לנסיעה ארוכה יעילות, כי הן מקטינות נפח.

קו המוצרים של חברת איגל קריק מכיל את תיקי הנסיעה והמזוודות, לצד מוצרים ייחודיים לארגון הפנימי של הציוד וכן את פתרונות הנוחות והביטחון האישי בזמן הנסיעה. בין המוצרים שניתן למצוא: מארגן מסמכים, מארגני חולצות ואביזרים שונים, תיקים ייעודיים לאחסון ביגוד ואביזרים.

פולדר חולצות של איגל קריק

מי צריך בכלל מזוודה? הטרולי שיקל עליך בעלייה למטוס

הטרולי שאיתו תעלו למטוס מסוגל להכיל לעיתים את כל חפציכם וכך יאפשר לכם לא להמתין למזוודה, לא להתעכב במסירתה ולהסתכן בכך שתלך לאיבוד וכדומה. אם אתם טסים למעט זמן ויש באפשרותכם לבחור פריטים בודדים, יהיה זה הדבר החכם ביותר לעשות – לקחת טרולי שמתאים לעלייה למטוס, זה הדבר הכי נוח לאנשי עסקים, המרבים בנסיעות.

טרולי עסקים/עלייה למטוס של Marco Polo - מומלץ בשל הכתפיות בגב שחבויות בכיס עם רוכסן, כך שניתן לשלוף אותן למצבים בהם נדרש לשאת את התיק על הגב ולא ניתן להשתמש בו כטרולי. מבנה הטרולי מאורך, לעומת רוב הטרולים לעסקים, שהם נמוכים ומרובעים. זה תיק הניתן להעלאה למטוס ויש בו מקום גם לבגדים או קניות בדיוטי פרי, מעבר לניירת. הוא גם מכיל מקום מוגן למחשב הנייד. הידית נשלפת מתוך כיס הסגור עם רוכסן. בטרולי זה תמצאו שני תאים מרכזיים גדולים, שבאחד התא המוגן לנייד ובשני תאי רשת להפרדה. בנוסף, שני תאים קטנים בקדמת התיק - אחד עם אורגנזייר והשני גבוה יותר ומשמש לאחסון ארנק, כרטיס טיסה וכדומה. לבסוף, תא צדדי קטן לאביזרים שעל ידי רשת שקיימת בו, יכול להפוך לתא לבקבוק שתייה. משקל: 3 ק"ג.

לאלו שלוקחים מזוודה יש אפשרות לעלות למטוס עם תיק גב/צד למחשב של OUTDOOR. גם פה פתרון ייחודי לאנשי עסקים - תיק גב, שיכול להפוך בשניות לתיק צד עם ידית נשיאה ו/או רצועת נשיאה על הכתף, כאשר הכתפיות נעלמות לגמרי בתוך מערכת הגב. התיק מכיל תא מרכזי ייחודי, עם מקום למחשב נייד ואחסון של ניירת, ביגוד וכדומה, תא קדמי עם אורגנזייר, חיבור נשלף למפתחות ומקום לאחסון אביזרים, תא מרופד לג'אדג'טים. בנוסף, תא לארנק ומסמכים, תא צדדי קטן לאביזרים, שיכול להפוך לתא לבקבוק שתייה.

תיק גב לרציניים בלבד

טרולי Marmot Endless Road - טרולי נסיעות גדול, על גלגלים עם ידית טלסקופית עשוי בד עבה ורוכסנים כפולים. הגלגלים גדולים ועשויים מפוליאוריטן. לשם התנועה השקטה והחלקה, הגלגלים נעים בתוך מסגרת פנימית מוגנת. כאשר התיק עומד, הוא בעל זוית עמידה נטויה מעט אחורה, מה שמקל על המעבר מעמידה לגלגול. רצועת האחיזה מסיבית ביותר - נוחה לשימוש במעברים קשים! בתוך התא הגדול יש פיצול למספר תאים, הנסגרים על ידי רוכסנים. בתוך התא גם קיימות רצועות קשירה, לארגון פריטי הביגוד - פנימי וחיצוני לציוד עזר נוסף. לתיק זה שתי ידיות נשיאה מרופדות (במצב עמוד ובמצב שוכב). משקל: 5 ק"ג.

בית על גלגלים: המזוודה שתכיל כל מה שצריך


אופציה היכולה להיות נוחה ביותר היא המזוודות אותן ניתן לשאת כמו צ'ימידן ובשליפה של ידית נסתרת, הופכות מזוודות אלו לתיקי טרולי. הטרמאק (Tarmac) היא מזוודת הדגל של איגל קריק. היא מצטיינת במשקל קל, איכות גבוהה, ארגון פנימי טוב ואחריות מקיפה ביותר. הסדר נשמר בתוך המזוודה לאורך כל הנסיעה והופכת את תהליך האריזה לקל ומהנה יותר. יש בה תאים ייעודיים לנעליים, חולצות ועוד. במזוודה מערכת גלגלים, הכוללת הגנות עמידות במיוחד, המאפשרות לגלגל את הטרולי גם על קרקע לא מרוצפת. התיק מצטיין במערכת הידוק פנימית, המאפשרת כיווץ והידוק של התכולה מבלי לשנות את סדר האריזה והקיפול. משקל: 5 ק"ג.
טרמאק 28 - קלה לאריזה
 

ניתן להשיג את המזוודות והפריטים בחנויות למטייל. לרשימת הסניפים >>

המזוודה המעופפת: עוד דברים חשובים שכדאי לדעת

 • יש מזוודות שלא נכנסות לתא הנוסעים במטוס, לדוגמא אלו שהן מעל 20 אינטש!
 • סמנו את המזוודה בסרט צבעוני או סימן אחר (חשוב במיוחד בקונקשיין) - ניתן לרכוש חגורת סימון.
 • מומלץ לרכוש רצועה בה תוכלו ללפף את המזוודה. כך שבכל מקרה, אם המזוודה מתפרקת, הרצועה הכורכת אותה תשמור עליה בשלמותה.
 • יש לשים לב כי מנעול המזוודה יהיה איכותי. בדרך כלל, מנעולי הקומבינציה הם האיכותיים והבטוחים ביותר. לבעלי זיכרון מוגבל, מומלץ לרשום את הקוד בנייד.
 • כדאי לסדר את כל הדברים מחוץ למזוודה, מומלץ על משטח ישר ורחב למשל על המיטה. בסיום, קחו רק חצי ממה שסידרתם.
 • סדרו את הבגדים בשכבות, בהתבסס על אקלים היעד שלכם.
 • סיימתם לארוז והמזוודה סגורה? התחילו להתנסות בהתניידות איתה ובדקו אם נוח לכם לסחוב אותה.
 • שיקלו את המזוודה בבית לפני היציאה.
 • בתיק היד אין לשאת נוזלים! מים, משקאות אחרים, משחות, קרמים, שמנים, בשמים, תרסיסים, ג'לים, מיכלים בלחץ כגון דאודורנט גילוח, קצף משחת השיניים, מסקרה ופריטים דומים אחרים - אלו אסורים על פי תקנות התעופה הבינ"ל.


לייעוץ ברכישת ביגוד וציוד למטיילים פנו למומחים באחת מחנויות למטייל - היכנסו לרשימת הסניפים >>

כתבות נוספות מלמטייל ביזנס שיעניינו אותך:
 

סגור
0
×